fbpx

Poszukujemy zdalnych menedżerów sprzedaży

RefSELLER, to platforma zakupowa, pozwalająca na zwiększenie sprzedaży oraz automatyczne pozyskiwanie prowizji z obrotu handlowego. To możliwość dodatkowych dochodów przy minimalnym nakładzie pracy. System opiera się na nawiązywaniu współpracy z producentami, dystrybutorami, sklepami internetowymi i wszystkimi firmami, których produkty lub usługi mogą być sprzedawane poprzez transakcje realizowane w formie elektronicznej. Efektem docelowym systemu jest zawarcie transakcji sprzedaży z klientem, a następnie udostępnienie stronom transakcji niezbędnych danych do sfinalizowania transakcji zakupu. Wszystkie procesy realizowane są automatycznie. Rozwój platformy wymaga odpowiednich działań koordynacyjno-promocyjnych, realizowanych przez menedżerów sprzedaży. Ilość menedżerów jest nieograniczona, dzięki czemu każda osoba zainteresowana współpracą może tutaj rozwijać się zawodowo, szkoleniowo oraz finansowo. Poniżej przedstawiamy podstawowe warunki współpracy:

wymagania:

  • zapoznanie się z naszym systemem  (FAQ, VIDEO, INFO)
  • umiejętność biegłego poruszania się w internecie
  • komunikatywność
  • kultura osobista
  • dyspozycyjność - dowolnie ustalana
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • pracowitość

oferujemy:

  • bezpłatne szkolenia (w pełnym zakresie potrzeb)
  • pracę zdalną - bez wychodzenia z domu
  • stałą podstawę wynagrodzenia - po efektywnym okresie próbnym
  • wysokie prowizje
  • awans zawodowy (wolne stanowiska kierownicze)

obowiązki:

  • kontakt z kontrahentami
  • uzupełnianie asortymentu
  • promocję produktów

Od czego zacząć? »