fbpx

 

Jak wypłacić środki za pośrednictwo w sprzedaży ofert na refseller.pl?

 

Jeżeli postanowisz zlecić wypłatę środków uzyskanych z tytułu prowizji za sprzedaż ofert na refseller.pl, musisz wybrać przycisk "Transakcje".

Wyświetli się strona z historią wszystkich transakcji:

W historii transakcji będą odnotowane wszystkie transakcje, jakie będą związane z Twoim kontem.

Jeżeli poleceni przez Ciebie Klienci dokonają zakupów na platformie handlowej refseller.pl, to pojawi się ona w polach "Sprzedaż" i "Prowizje". Jeżeli ktoś z poleconych przez Ciebie Klientów również zacząłby wystawiać swoje oferty sprzedaży produktów lub usług i doszłoby do ich zakupu, to w takiej sytuacji również otrzymasz prowizję. Będzie ona odnotowana w polach "Pośrednictwo" i "Prowizje".

W sytuacji, gdy Ty zdecydujesz się na wystawienie ofert sprzedaży, wszystkie sprzedaże Twoich ofert zostaną podliczone w polu "Produkt". Są to wartości brutto, bo takie zostały przez Ciebie wpisane podczas dodawania ofert.

U góry, po lewej stronie, gdzie "Saldo: 0", jest suma wszystkich zakupionych ofert. W środkowym oknie ("Oczekujące") wyświetlają się kwoty z opłaconych ofert. Po prawej ("Do wypłaty") są dostępne środki do wypłaty, gdzie upłynął ustawowy czas na odstąpienie od umowy, chyba, że oferta została już zrealizowana i został wpisany kod, to środki są dostępne przed upływem 14 dni.

Kwota do wypłaty z pola "Prowizje" jest kwotą netto, czyli płatnicy podatku VAT doliczają do tej kwoty podatek VAT. Forma wypłaty może być dowolna: faktura, zlecenie, przelew na konto. Ważne, że każda wypłata zostanie zrealizowana zgodnie z obowiązującym prawem.