fbpx

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

W naszym systemie wielu sprzedawców może polecać Twój produkt lub usługę, dzięki czemu możesz zwielokrotnić sprzedaż.

I to w bardzo prosty sposób - wystarczy, że wprowadzisz informacje o swoim produkcie lub usłudze. Po wprowadzeniu produktu, każdy sprzedawca zarejestrowany na RefSELLER będzie mógł go udostępniać, zarabiając  odpowiednią prowizję.

W jaki sposób obliczamy prowizje?

Podczas wprowadzania produktu, podajesz cenę maksymalną i minimalną. Maksymalna cena, to inaczej cena katalogowa, czyli najwyższa możliwa. Cena minimalna to najniższa cena, którą możesz zaoferować, aby mieć jakikolwiek zysk. Różnica między ceną maksymalną a minimalną to kwota do podziału pomiędzy sprzedawców i menedżerów sprzedaży. W tej kwocie również uwzględniamy rabata dla klienta, w taki sposób, aby była to dla niego najkorzystniejsza oferta, jaką może gdziekolwiek znaleźć. Pozostałą część tej kwoty przeznaczamy na koszty naszego serwisu, dlatego RefSELLER jest całkowicie BEZPŁATNY. Albo mówiąc inaczej - zarabiamy tylko wtedy, jak coś sprzedamy, czyli pobieramy tzw.  "success fee". Jeżeli chcesz poznać dokładne kwoty, zapraszamy do skorzystania z kalkulatora prowizji

Widzisz, że nasz system jest maksymalnie prosty, BEZPŁATNY i może znacznie zwiększyć przychody z Twoich produktów lub usług. Jedyne co musisz zrobić, to dodać swój produkt lub nawet  kilka - oczywiście bez żadnych limitów i opłat. Nasi sprzedawcy zrobią resztę!

Liczymy na owocną współpracę! :)

DODAJ SWÓJ PRODUKT

Obejrzyj krótki film - 
korzyści dla Ciebie 

 

DODAJ SWÓJ PRODUKT