fbpx

Główną funkcją RefSELLER jest automatyzacja pośrednictwa sprzedaży wszelkiego typu produktów i usług

Zanim rozpoczniesz pracę z RefSELLER, musisz się zalogować (wymagana rejestracja), przeczytać informacje w dziale FAQ, obejrzeć video instrukcje oraz zapoznać się funkcjami panelu zarządzania.

Poznaj swoje korzyści

Każde rozwiązanie RefSELLER jest tak zaprojektowane, aby Twoja praca była maksymalnie prosta i skuteczna, dlatego:

 • nie musisz mieć własnych produktów czy usług - korzystasz z asortymentu kontrahentów
 • nie musisz prowadzić własnego sklepu - refSELLER posiada wszystkie funkcje potrzebne do sprzedaży 
 • jeżeli chcesz zająć się tylko organizacją sprzedaży, nie musisz samodzielnie sprzedawać - nawiązujesz tylko kontakt z dystrybutorami, kontrolujesz asortyment i promocję produktów
 • jeżeli chcesz dodatkowo zarabiać na sprzedaży - nie musisz "chodzić po ludziach" czy "obdzwaniać klientów" - RefSELLER ma funkcje udostępniania, dzięki którym informacja o polecanych przez Ciebie produktach może szybko dotrzeć do grupy docelowej
 • sprawdź, ile możesz zarobić - tutaj jest specjalny kalkulator prowizji 

Podstawowym zadaniem menedżera sprzedaży jest przedstawienie kontrahentom korzyści używania RefSELLER, pomoc w rejestracji oraz umieszczaniu produktów. 

UWAGA! - jeden kontrahent może być zarejestrowany tylko raz. Dlatego dożywotnią prowizję otrzymuje tylko ten menedżer, który pierwszy skutecznie zarekomenduje kontrahentowi korzystanie z  RefSELLER.

Aby skutecznie zarekomendować RefSELELR, należy bardzo dobrze poznać i zrozumieć działanie systemu. Dlatego staramy się służyć pomocą o każdej możliwej porze.

Wybierz odpowiednich kontrahentów

Aby zarabiać na pośrednictwie w obrocie handlowym, musimy dotrzeć do odpowiednich kontrahentów. To osoby i firmy, których produkty lub usługi mogą być umieszczone na RefSELELR oraz jest możliwe zawieranie transakcji zakupu drogą elektroniczną. Liczba kontrahentów jest nieograniczona, więc im więcej obsłużymy kontrahentów, tym więcej będziemy mieli źródeł generowania prowizji. Szczególnie polecamy docieranie do następujących grup:

 • osoby lub firmy prowadzące sprzedaż produktów cyfrowych - szkolenia online (bardzo popularne usługi w ostatnim czasie), ebooki, usługi IT (np. firmy wykonujące strony www, graficy, itp.)
 • właściciele sklepów internetowych
 • sprzedawcy w serwisach aukcyjnych (np. allegro)
 • właściciele sklepów stacjonarnych, prowadzących sprzedaż wysyłkową
 • punkty usługowe
 • komisy samochodowe
 • instruktorzy, nauczyciele, trenerzy

Działaj od zaraz

Jeżeli już wiesz dokładnie, jak działa RefSELLER, jakie otrzymasz korzyści oraz do kogo chcesz dotrzeć - zacznij działać. System jest przygotowany, więc możesz zacząć od zaraz. Twoja metoda dotarcia do kontrahentów może być dowolna, taka jak lubisz, praktykujesz lub do której masz największe przekonanie. Jednak możesz skorzystać również z przygotowanej przez nas funkcji zapraszania, dzięki której możesz tylko podać adres email wybranego przez Ciebie kontrahenta, a system wyśle specjalnie przygotowaną, spersonalizowaną wiadomość z zaproszeniem do kontrahenta. I w zasadzie to wszystko. Jeżeli kontrahent zarejestruje się i umieści swoje produkty, Ty będziesz otrzymywać dożywotnią prowizję - takie jest założenie RefSELLER. 

Zalecamy jednak, aby koordynować zarówno rozpoczęcie współpracy z kontrahentem, jak i samą sprzedaż.

Pomoc kontrahentowi przy rejestracji oraz umieszczeniu produktów może przyspieszyć sprzedaż, czyli otrzymywanie prowizji. Natomiast bezpośrednia organizacja i kontrola sprzedaży umożliwi natychmiastowe wpływy. Jako menedżer możesz zorganizować własny zespół sprzedażowy, dzięki czemu ilość Twoich prowizji może zwielokrotnić się bez ograniczenia. Wystarczy, że przedstawisz korzyści ze sprzedaży osobom, które byłyby zainteresowane takim sposobem zarabiania - np. na grupach dyskusyjnych, portalach społecznościowych. Możesz również samodzielnie udostępniać produkty, wtedy otrzymasz zarówno prowizje menedżera, jak i sprzedawcy.

Obejrzyj krótki film -
korzyści dla menedżera 

 

Życzymy udanej współpracy! :)